Přehled bohoslužeb

 

Ivanovice na HanéHusův sborBohoslužbypříležitostně
LuhačoviceVila Doubravkaneděle00.00Bohoslužbypříležitostně po telef. domluvě
BoskoviceEvangelický kostel1. a 3.neděle v měsíci07.45Bohoslužba
BlanskoDomov pro seniory2. a 4.neděle v měsíci08.00Bohoslužba
KvasiceHusův sborneděle08.00Bohoslužba
MorkoviceSbor Jana Blahoslava1., 3. a 5.neděle v měsíci08.00Bohoslužba
ZboroviceSborový dům2. a 4.neděle v měsíci08.00Bohoslužba
ZlínEvangelický kostelneděle08.00Bohoslužby
LaškovZámek1.neděle v měsíci08.15Bohoslužba
Brno - Královo PoleHusův sbor2.neděle v měsíci08.30Bohoslužba
Brno - ŽideniceChrám Spasiteleneděle08.30Bohoslužba
Uherské HradištěSbor ČCE2.neděle v měsíci08.30Bohoslužba
HovoranyChrám Spasiteleneděle08.30Bohoslužba
HrotoviceZámecká kapleneděle08.30Bohoslužba
KrumsínObecní úřad3.neděle v měsíci08.30Bohoslužba
Slavkov u BrnaHusův sbor1., 3. a 5.neděle v měsíci08.30Bohoslužba
Uherský BrodKostel Mistra Jana Husaneděle08.45Bohoslužba
BlanskoDřevěný kostelíkneděle09.00Bohoslužba
Brno - MaloměřiceSborový důmneděle09.00Bohoslužba
Brno - TuřanyHusův sborneděle09.00Bohoslužba
Havlíčkův BrodHusův sborneděle09.00Bohoslužba
HodonínHusův sborneděle09.00Bohoslužba
JihlavaKostel Povýšení sv. Kříženeděle09.00Bohoslužba
Žďár nad SázavouHusův sborneděle09.00Bohoslužba
KuřimSbor Dr. Karla Farského2., 3., 4. a .neděle v měsíci09.00Bohoslužba
Brno - ČernoviceSborový důmneděle09.30Bohoslužbav letním období v Husově sboru, v zimním období v modlitebně fary
Brno - Staré BrnoSborový důmneděle09.30Bohoslužba
ProstějovDomov seniorůneděle09.30Bohoslužba1x měsíčně
BrnoHusův sborneděle10.00Bohoslužba
Brno - ŘečkoviceSbor Páněneděle10.00Bohoslužba
Brno - ŘečkoviceSbor Páně1.neděle v měsíci10.00Rodinné bohoslužby
Brno - ŽabovřeskyHusův sborneděle10.00Bohoslužba
KroměřížMilíčův sborneděle10.00Bohoslužba
KvasiceHusův sbor1.neděle v měsíci10.00Bohoslužbydětské
PěnčínKostel Cyrila a Metoděje1.neděle v měsíci10.00Bohoslužbaa o svátcích
ProstějovHusův sbor2., 3., 4. a .neděle v měsíci10.00Bohoslužba
StřeliceHusův sbor2. a 4.neděle v měsíci10.00Bohoslužba
Brno - Královo PoleHusův sbor4.neděle v měsíci10.00Bohoslužba
Uherský OstrohObecní úřad2.neděle v měsíci10.15Bohoslužba
Brno - MaloměřiceBetanieneděle10.30Bohoslužba
ČejkoviceModlitbna Jana Křtitele2. a 4.neděle v měsíci10.30Bohoslužba
HumpolecSbor Jana Želivského1. a 3.neděle v měsíci10.30Bohoslužba
TřešťSbor apoštola Pavla1.neděle v měsíci10.30Bohoslužba
Boračv domácnosti2.neděle v měsíci10.30Bohoslužba
Kobeřice u BrnaHusův sbor1., 3. a 5.neděle v měsíci10.30Bohoslužba
ŠlapaniceSborový dům1. a 3.neděle v měsíci10.40Bohoslužba
BrťovKaple Panny Marieneděle11.00Bohoslužba
Hrušovany u BrnaVila Marthaneděle11.00Bohoslužba
VracovHusův sbor1., 3. a 5.neděle v měsíci11.00Bohoslužba
BzenecSbor J. A. Komenskéhoneděle13.30Bohoslužbakromě 2.neděle v měsíci
HalenkoviceObecní úřad2.neděle v měsíci13.30Bohoslužba
BřeclavKostel CASD1.neděle v měsíci13.45Bohoslužba
Černá HoraKaple sv. Rodiny2. a 4.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
Bílovice nad SvitavouModlitebna3.neděle v měsíci14.00Bohoslužbakromě prázdnin
HustopečeSbor ČCEneděle14.00Bohoslužbapříležitostně
ChotěbořHusova modlitebna1. a 3.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
Moravské BudějoviceKaple sv. Jana Nepomuckého4.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
PočátkySbor kněze Martina2. a 4.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
KyjovHusův sborneděle14.00Bohoslužba
Ledeč nad SázavouHusův sbor1. a 3.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
Moravská TřebováKaple Souznění1., 2., 4. a .neděle v měsíci14.00Bohoslužba
RosiceFara ŘKC4.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
Újezd u Brna - RychmanovEvangelický kostel2. a 4.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
TřebíčSbor Dr. Karla Farskéhoneděle14.00Bohoslužba
ZnojmoModlitebna3.neděle v měsíci14.00Bohoslužba
VyškovSbor Dr. Karla Farského1., 3. a 5.neděle v měsíci14.15Bohoslužba
KřtinySakristie poutního chrámu4.neděle v měsíci14.30Bohoslužba
Napajedlamodlitebna2.neděle v měsíci15.00Bohoslužba
Veselí nad MoravouSynagoga4.neděle v měsíci15.45Bohoslužba
JežkoviceKaple Božského srdce Páně1., 3. a 5.neděle v měsíci15.45Bohoslužba
RuprechtovObřadní síň OÚneděle16.00Bohoslužbado Velikonoc
KuřimSbor Dr. Karla Farského1.neděle v měsíci17.00Bohoslužba
Moravská TřebováDomov seniorůneděle17.00Pobožnost1x měsíčně
RousínovSbor Cyrila a Metoděje1., 3. a 5.neděle v měsíci17.00Bohoslužbaod května do října v 18.30
RačiceSbor Páněneděle17.00Bohoslužba
Brno - ŽideniceChrám Spasitele4.neděle v měsíci18.00Bohoslužbaalternativní, 18:00 "letní čas", 17:00 "zimní čas"
ProstějovHusův sbor1.neděle v měsíci18.00Bohoslužba
RuprechtovObřadní síň OÚneděle18.00Bohoslužbaod Velikonoc
Švábeniceúřad městyse1.neděle v měsíci18.30Bohoslužba
Věžkaple Domova důchodců1.pondělí v měsíci09.00Bohoslužba
ŽlutavaObecní úřadpondělí10.00Bohoslužbapouze v dubnu na Velikonoční pondělí
Havlíčkův BrodDPS Reynkova1.pondělí v měsíci14.30Bohoslužba
ProstějovNemocnicepondělí16.00Pobožnost
Havlíčkův BrodDPS Na Výšiněúterý14.30Bohoslužba
MyslibořiceDomov seniorůúterý15.30Pobožnost
KuřimSbor Dr. Karla Farskéhostředa18.30Bohoslužba
Slavkov u BrnaPenzion pro seniory4.čtvrtek v měsíci10.00Bohoslužba
ZlínDům pokojného stáří Naděje4.čtvrtek v měsíci10.00Bohoslužba
Zlín - BurešovDomoc seniorů1. a 3.pátek v měsíci09.30Bohoslužba
BlanskoDřevěný kostelíkpátek17.30Bohoslužba
RudiceKaple svaté Barborypátek18.45Bohoslužbakvěten až září
RudiceKaple svaté Barborysobota14.00Bohoslužbaříjen až duben
Veselý ŽďárModlitebna1.sobota v měsíci15.00Bohoslužba
LysiceObecní úřad1.sobota v měsíci15.30Bohoslužba
VítějevesObecní úřad1.sobota v měsíci16.00Bohoslužba